O NÁS

Pietra bianca bola založená v roku 2010 a špecializuje sa na výrobu pevných povrchových a kamenných kompozitných výrobkov. Naše výrobné zariadenie 18000m ² sa nachádza v kaiping, južná časť provincie guangdong v číne. Moderné výrobné zariadenia podporované pracovnou silou 100 kvalifikovaných remeselníkov pietra bianca majú výrobnú schopnosť vyrábať priemerne 4000 kusov hotových výrobkov mesačne. Pietra bianca je talianska značka dizajnéra, pietra bianca prešla certifikáciou systému riadenia iso9001 a naše výrobky prešli certifikáciou cupc v severnej amerike a certifikáciou ce v eú.

vidieť viac

Správy

Maria pevné povrchové vane výrobcovia: stelesnenie luxusu a kvality

Naša spoločnosť ako maria pevné povrchové vane výrobcovia, je popredná značka, ktorá dodáva vysoko kvalitné vane vyrobené z pevných povrchových materiálov. Značka si vyslúžil povesť výroby niektorých z najluxusnejších a elegantných vane na trhu. naša spoločnosť vane sú ideálne pre moderné domy a komerčné priestory, ktoré vyžadujú estetické, odolné a pohodlné kúpeľňové svietidlá.

2023-05-04 vidieť viac

Kúpiť masívna povrchová vaňa onda: luxusný doplnok do každej kúpeľne

Ak hľadáte luxusnú a štýlovú vaňu pre vašu kúpeľňu, potom kúpna masívna povrchová vaňa onda je pre vás perfektne vhodná. Táto vaňa je vyrobená z vysoko kvalitných pevných povrchových materiálov a má elegantný a moderný dizajn, ktorý okamžite zvýši vzhľad vašej kúpeľne.

2023-04-18 vidieť viac

Výhody lacné columnbasin mixer

Lacný stĺpový mixér je tiež vysoko funkčný vďaka svojej kvalitnej konštrukcii. Je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ako je mosadz a nerezová oceľ. Tieto materiály zaisťujú, že stĺpový mixér je robustný a odolný, odolávajúci súvislostiam každodenného použitia. Okrem toho je mixér vybavený pokročilou keramickou diskovou technológiou, ktorá zaisťuje plynulú a bezproblémovú prevádzku prietoku vody a teploty.

2023-04-11 vidieť viac

Tipy pre údržbu masívnej povrchovej vane onda

V mnohých domoch sú nainštalované masívne povrchové vane onda. V každodennom živote, ak vaňa nie je správne udržiavaná, bude nielen skrátiť životnosť vane, ale aj škodlivé pre naše zdravie.

2023-02-17 vidieť viac

Je ellisse pevný povrch vaňa stojí za nákup

Ellisse masívna povrchová vaňa je pomerne bežný typ hygienických prípravkov. V modernom živote hrá vaňa veľmi dôležitú úlohu.

2023-02-10 vidieť viac

Koľko viete o typoch vane?

V dnešnej dobe, stále viac mladých ľudí chcú inštalovať vaňu, keď zdobia kúpeľňu doma. Koniec koncov, po dni práce, užívanie kúpele doma v noci môže uvoľniť svoju náladu a odstrániť ich únavu.

2022-10-26 vidieť viac

Vaňa je nainštalovaná týmto spôsobom, čo zdvojnásobí vaše šťastie!

V zime sa stáva chladnejšie a chladnejšie. Po tvrdom dni a chladnom vetre sa cítim veľmi pohodlne, keď sa vrátim domov a vezmím si horúcu vanu ~

2022-10-26 vidieť viac

Have you ever wondered why Chinese people don't like to take a bath in a bathtub?

Všimli ste si, že moderné čínske zriedka vidieť vane v ich domoch?

2022-10-26 vidieť viac

vidieť viac