O FIRMIE 

Pietra Bianca powstała w 2010 roku i specjalizuje się w produkcji wyrobów kompozytowych z litej powierzchni i kamienia. Nasz zakład produkcyjny o powierzchni 18000 m² znajduje się w Kaiping, południowej części prowincji Guangdong w Chinach. Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym wspieranym przez 100 wykwalifikowanych rzemieślników Pietra Bianca ma zdolność produkcyjną do wytwarzania średnio 4000 sztuk gotowych produktów miesięcznie. Pietra Bianca to włoska marka projektantów, Pietra Bianca przeszła certyfikację systemu zarządzania ISO9001, a nasze produkty przeszły certyfikację North American CUPC i certyfikat UE CE.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

MARIA Solid Surface Bathtune Producenci: Uosobienie luksusu i jakości

Nasza firma jako MARIA Solid Surface Bathtune Manufacturers, jest wiodącą marką, która dostarcza wysokiej jakości wanny wykonane z materiałów Solid Surface. Marka zyskała reputację dzięki produkcji jednych z najbardziej luksusowych i eleganckich wanien na rynku. Wanny naszej firmy są idealne do nowoczesnych domów i przestrzeni komercyjnych, które wymagają estetycznego, trwałego i wygodnego wyposażenia łazienkowego.

2023-05-04 Zobacz więcej

Kup wannę o stałej powierzchni ONDA: luksusowy dodatek do każdej łazienki

Jeśli szukasz luksusowej i stylowej wanny do swojej łazienki, to Buy ONDA Solid Surface Bathtub idealnie pasuje do Ciebie. Wykonana z wysokiej jakości solidnych materiałów powierzchniowych, ta wanna ma elegancki i nowoczesny design, który natychmiast poprawi wygląd i styl Twojej łazienki.

2023-04-18 Zobacz więcej

Zalety taniego miksera z kolumną

Mikser Cheap Columnbasin jest również wysoce funkcjonalny ze względu na wysokiej jakości konstrukcję. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, takich jak mosiądz i stal nierdzewna. Materiały te zapewniają, że mikser Columnbasin jest wytrzymały i trwały, wytrzymując rygory codziennego użytku. Dodatkowo mikser jest wyposażony w zaawansowaną technologię dysków ceramicznych, która zapewnia płynną i bezproblemową pracę przepływu wody i temperatury.

2023-04-11 Zobacz więcej

Wskazówki dotyczące konserwacji wanny z solidną powierzchnią ONDA

Wiele domów ma teraz zainstalowane wanny powierzchniowe ONDA Solid. W codziennym życiu, jeśli wanna nie jest odpowiednio konserwowana, nie tylko skróci żywotność wanny, ale także będzie szkodliwa dla naszego zdrowia.

2023-02-17 Zobacz więcej

Czy warto kupić wannę z solidną powierzchnią ELLISSE

ELLISSE Solidna wanna powierzchniowa jest stosunkowo powszechnym rodzajem wyrobów sanitarnych. We współczesnym życiu wanna odgrywa bardzo ważną rolę.

2023-02-10 Zobacz więcej

Ile wiesz o rodzajach wanien?

W dzisiejszych czasach coraz więcej młodych ludzi chce zainstalować wannę, gdy dekorują łazienkę w domu. W końcu, po całym dniu pracy, kąpiel w domu w nocy może rozluźnić ich nastrój i wyeliminować zmęczenie.

2022-10-26 Zobacz więcej

Wanna jest zainstalowana w ten sposób, co podwoi twoje szczęście!

Zimą robi się coraz zimniej. Po ciężkim dniu i zimnym wietrze czuję się bardzo dobrze, kiedy wracam do domu i biorę gorącą kąpiel ~

2022-10-26 Zobacz więcej

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego Chińczycy nie lubią kąpać się w wannie?

Czy zauważyłeś, że współcześni Chińczycy rzadko widzą wanny w swoich domach?

2022-10-26 Zobacz więcej

Zobacz więcej