APIE MUS

„ Pietra bianca “buvo įkurta 2010 m. ir specializuojasi kieto paviršiaus ir akmens kompozicinių gaminių gamyboje. Mūsų gamybos įrenginys 18000m ² yra kaiping, pietinėje guangdong provincijos dalyje kinijoje. Su šiuolaikinėmis gamybos patalpomis, kurias palaiko 100 kvalifikuotų amatininkų darbuotojai, pietra bianca turi gamybos galimybes vidutiniškai pagaminti 4000 vienetų gatavų produktų per mėnesį. Pietra bianca yra italų dizainerio prekės ženklas, pietra bianca išlaikė iso9001 valdymo sistemos sertifikatą, o mūsų produktai išlaikė šiaurės amerikos cupc sertifikatą ir es ce sertifikatą.

Rodyti daugiau

žINIOS

Maria kieto paviršiaus vonios gamintojai: prabangos ir kokybės įkūnijimas

Mūsų įmonė, kaip maria kieto paviršiaus vonios gamintojai, yra pirmaujanti prekės ženklas, tiekiantis aukštos kokybės vonios, pagamintos iš kieto paviršiaus medžiagų. Prekės ženklas pelnė reputaciją gaminant keletą prabangių ir elegantiausių vonių rinkoje. mūsų įmonės vonios puikiai tinka šiuolaikiniams namams ir komercinėms erdvėms, kurioms reikalingi estetiniai, patvarūs ir patogūs vonios įrenginiai.

2023-05-04 Rodyti daugiau

Pirkti onda kieto paviršiaus vonia: prabangus papildymas bet vonios kambarys

Jei ieškote prabangios ir stilingos vonios vonios, tada pirkti onda kieto paviršiaus vonia puikiai tinka jums. Pagaminta iš aukštos kokybės kieto paviršiaus medžiagų, ši vonia turi elegantišką ir modernų dizainą, kuris akimirksniu padidins jūsų vonios išvaizdą ir jausmą.

2023-04-18 Rodyti daugiau

Pigių columnbasin maišytuvas privalumai

Pigus „ columnbasin “maišytuvas taip pat yra labai funkcionalus dėl aukštos kokybės konstrukcijos. Jis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip žalvaris ir nerūdijantis plienas. Šios medžiagos užtikrina, kad „ columnbasin “maišytuvas yra tvirtas ir patvarus, atlaikantis kasdienio naudojimo griežtumų. Be to, maišytuvas yra aprūpintas pažangiomis keramikos diskų technologijomis, užtikrinančiomis sklandų ir sklandų vandens srauto ir temperatūros veikimą.

2023-04-11 Rodyti daugiau

Onda kieto paviršiaus vonios priežiūros patarimai

Daugelyje namų dabar įrengtos onda kieto paviršiaus vonios. Kasdieniame gyvenime, jei vonia nėra tinkamai prižiūrima, ji ne tik sutrumpins vonios tarnavimo laiką, bet ir pakenks mūsų sveikatai.

2023-02-17 Rodyti daugiau

Ar „ ellisse “kieto paviršiaus vonia verta pirkti

„ Ellisse “kieto paviršiaus vonia yra gana dažnas sanitarinių medžiagų tipas. Šiuolaikiniame gyvenime vonia vaidina labai svarbų vaidmenį.

2023-02-10 Rodyti daugiau

Kiek jūs žinote apie vonių tipus?

Šiais laikais vis daugiau jaunų žmonių nori įdiegti vonią, kai jie papuošia vonios kambarį namuose. Galų gale, po dienos darbo maudytis namuose naktį gali atsipalaiduoti savo nuotaiką ir pašalinti jų nuovargį.

2022-10-26 Rodyti daugiau

Taip sumontuota vonia, kuri padvigubins jūsų laimę!

Žiemą vis šaltesnis ir šaltesnis. Po sunkios dienos ir šalto vėjo jaučiuosi labai patogiai, kai grįžau namo ir ėmiuosi karštą vonią ~

2022-10-26 Rodyti daugiau

Ar jūs kada nors susimąstėte, kodėl kinai nemėgsta maudytis vonioje?

Ar pastebėjote, kad šiuolaikiniai kinai retai mato vonias savo namuose?

2022-10-26 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau