O NáS

Pietra bianca byla založena v roce 2010 a specializuje se na výrobu pevných povrchových a kamenných kompozitních výrobků. Naše výrobní zařízení 18000m ² se nachází v kaiping, jižní část provincie guangdong v číně. S moderními výrobními zařízeními podporovanými pracovními silami 100 kvalifikovaných řemeslníků má pietra bianca výrobní schopnost vyrábět průměrně 4000 kusů hotových výrobků měsíčně. Pietra bianca je italská značka návrhářů, pietra bianca prošla certifikací systému řízení iso9001 a naše výrobky prošly certifikaci north american cupc a certifikaci eu ce.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Maria pevné povrchové vany výrobci: stelesnění luxusní a kvalitní

Our company as a maria solid surface bathtub manufacturers, is a leading brand that supplies high-quality baths made from solid surface materials. Značka si vysloužila pověst za výrobu některých z nejluxusnějších a nejelegantnějších vanů na trhu. vany naší společnosti jsou ideální pro moderní domy a obchodní prostory, které vyžadují estetické, trvanlivé a pohodlné koupelny.

2023-05-04 zobrazit více

Koupit onda pevné povrchové vany: luxusní doplněk do každé koupelny

Pokud hledáte luxusní a stylovou vanu pro vaši koupelnu, pak koupit onda pevné povrchové vany je ideální pro vás. Vyrobena z vysoce kvalitních pevných povrchových materiálů, tato vana má elegantní a moderní design, který okamžitě povzbudí vzhled a vzhled vaší koupelny.

2023-04-18 zobrazit více

Výhody levného směšovače columnbasin

Levný sloupový směšovač je také vysoce funkční díky své kvalitní konstrukci. Je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, jako je mosadz a nerezová ocel. Tyto materiály zajišťují, že směšovač columnbasin je robustní a trvanlivý, odolávající přísnosti každodenního použití. Navíc, míchač je vybavený pokročilou keramickou diskovou technologií, která zajišťuje hladký a bezproblémový provoz průtoku vody a teploty.

2023-04-11 zobrazit více

Tips for onda solid surface bathtub maintenance

Many homes now have onda solid surface bathtubs installed. V každodenním životě, není-li vanu řádně udržována, nejen zkrátí životnost vany, ale také poškozuje naše zdraví.

2023-02-17 zobrazit více

Je ellisse pevný povrch vanu stojí za nákup

Vířivka s pevným povrchem ellisse je poměrně běžným typem sanitárních nádobí. V moderním životě hraje vanu velmi důležitou roli.

2023-02-10 zobrazit více

Kolik toho víte o typech vanů?

V dnešní době chce stále více mladých lidí nainstalovat vanu, když zdobí koupelnu doma. Koneckonců, po denní práci, při koupání doma v noci může uvolnit svou náladu a odstranit jejich únavu.

2022-10-26 zobrazit více

Koupelna je nainstalována tímto způsobem, což zdvojnásobí vaše štěstí!

V zimě začíná být chladnější a chladnější. After a hard day and the cold wind, i feel very comfortable when i get home and take a hot bath ~

2022-10-26 zobrazit více

Přemýšleli jste někdy, proč se číňané nelíbí koupat ve vaně?

Všiml jste si, že moderní čínština ve svých domovech zřídka vidí vany?

2022-10-26 zobrazit více

zobrazit více